DOLAR 8,647
EURO 10,140
PARİTE 1,173
ALTIN 488,028
FAİZ 17,680
BİST 1.419,4
BİST30 1.519,5
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Sağanak Yağışlı

TFF 1. Lig’in 4 haftalık maç programı açıklandı

TFF 1. Lig’in 4 haftalık maç programı açıklandı
*
03.09.2020

Türkiye Futbol Federasyonu, 2020-2021 sezonunda TFF 1. Lig’de oynanacak olan ilk 4 haftanın maç programını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu, yeni sezonda TFF 1. Lig’de 4. haftaya kadar olan müsabaka programını açıkladı. Buna göre TFF 1. Lig’de 1,2,3 ve 4. haftaya kadar yapılacak müsabakaların programı şu şekilde

1. Hafta

11 Eylül Cuma

19.00 Menemenspor- Altınordu

12 Eylül Cumartesi

16.30 Ümraniyespor- Bandırmaspor

16.30 Boluspor – Ankara Keçiörengücü

19.00- Osmanlıspor- Eskişehirspor

13 Eylül Pazar

16.30 Bursaspor- Adana Demirspor

19.00 Adanaspor- İstanbulspor

19.00 Altay – Yılport Samsunspor

14 Eylül Pazartesi

19.00 Akhisarspor – Tuzlaspor

19.00 Balıkesirspor – Giresunspor

2. Hafta

18 Eylül Cuma

19.00 Eskişehirspor – Adanaspor

19 Eylül Cumartesi

14.00 Bandırmaspor – Akhisarspor

14.00 Tuzlaspor – Balıkesirspor

19.00 Altınordu – Bursaspor

20 Eylül Pazar

14.00 Ankara Keçiörengücü – Osmanlıspor

16.30 İstanbulspor – Altay

19.00 Giresunspor – Menemenspor

21 Eylül Pazartesi

19.00 Adana Demirspor – Boluspor

19.00 Yılport Samsunspor – Ümraniyespor

3. Hafta

25 Eylül Cuma

19.00 Adanaspor – Ankara Keçiörengücü

26 Eylül Cumartesi

14.00 Ümraniyespor – İstanbulspor

19.00 Bursaspor – Giresunspor

19.00 Akhisarspor – Balıkesirspor

27 Eylül Pazar

14.00 Bandırmaspor – Yılport Samsunspor

16.30 Osmanlıspor – Adana Demirspor

19.00 Altay – Eskişehirspor

28 Eylül Pazartesi

19.00 Menemenspor – Tuzlaspor

19.00 Boluspor – Altınordu

4. Hafta

2 Ekim Cuma

19.00 İstanbulspor – Bandırmaspor

3 Ekim Cumartesi

14.00 Tuzlaspor – Bursaspor

14.00 Ankara Keçiörengücü – Altay

16.30 Giresunspor – Boluspor

19.00 Altınordu – Osmanlıspor

4 Ekim Pazar

14.00 Eskişehirspor – Ümraniyespor

16.30 Yılport Samsunspor- Akhisarspor

16.30 Balıkesirspor – Menemenspor

19.00 Adana Demirspor- Adanaspor

(İHA)

*
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.