DOLAR
EURO
PARİTE
ALTIN
FAİZ
BİST
BİST30
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Yasal Uyarılar

Gizlilik Politikası

BuHaber.net kullanıcılarını bilgilendirmek, uyulması gereken kurallar ve kullanıcıların sorumluluklarını belirtilmesi için hazırlanmıştır.
BuHaber.net web sitesi ve uygulamasında kullanıcıların kişisel verilerini kayıt altına almaktadır. BuHaber.net tarafından alınabilecek bilgiler aşağıda belirtildiği gibidir:

  • Adınız ve soyadınız
  • İletişim bilgileriniz (telefon, e-posta)
  • Web trafik bilgisi
  • Ziyaretçi işlem verisi (web sayfası ve uygulama gezinti bilgisi)
  • Pazarlama bilgisi (cookie bilgisi)
  • Lokasyon bilgisi

Kayıt altına alınan kişisel verileriniz BuHaber.net tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Kayıt altına alınan kişisel veriler veri sorumlusu tarafından ilgili birimlere hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi için gerekli çalışmalarda kullanılmak üzere aktarılmaktadır. Bunun yanında kullanıcı gezinme alışkanlıkları doğrultusunda reklam ve içerik gösterilmesi için kişisel veriler kullanılmaktadır.

Kayıt altına alınan kişisel veriler gerektiği taktirde yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde ilgili resmi merciler ve kullanıcıya ürün ve servisler sunarken iş birliği yaptığı firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere paylaşılmaktadır.

Web sitesi ve uygulamada BuHaber.net tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilebilir. Kullanıcı bu bağlantılardan herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. BuHaber.net bağlantıların gizlilik ve diğer politikalarından sorumlu değildir.

BuHaber.net web sitesinde ve uygulamasında kullanıcılar tarafından yayınlanan yazı ve yorumlardan sorumlu değildir. BuHaber.net web sitesinde ve uygulamasındaki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

BuHaber.net web sitesi ve uygulamasındaki içerikler izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. BuHaber.net web sitesi ve uygulamasının tüm hakları saklıdır.

Bilgilendirme

BuHaber.net site içerisinde yer alan, Dolar, Euro, Sterlin, Altın, BIST100 BIST50 ve BIST30 bilgilerini tamamen bilgilendirme amaçlı göstermektedir ve resmi geçerliliği yoktur. Veri akışında sisteme bağlı gecikmeler, yanlış veya eksik bilgiler yer alabilir, tüm bunlarla ilgili BuHaber.net sorumlu değildir.